BÜMK SANAL ORTAMA TAŞINIYOR

Dünyanın da etkisi altında olduğu COVİD-19 Salgını nedeniyle Türkiye’deki diğer okullar gibi Boğaziçi Üniversitesi de uzaktan eğitim ağırlıklı hibrit bir sisteme geçmiş durumda. Bu olağanüstü koşullar altında pandemi öncesinde sahip olduğumuz müzisyenler arası etkileşim ortamını sürdürmek için BÜMK’ü sanal ortama taşıyoruz! Eğer Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi iseniz bu formu doldurarak sanal üye olabilirsiniz: https://forms.gle/wHnmT5boDLNv97768

 
Kulüp odaSı
Kulüp odası bu dönem prova için, dekanlık tarafından belirlenen kulüp odası kullanım kuralları çerçevesinde kullanıma açılacak. Haftalık randevu sistemi ile kendiniz veya grubunuz ile birlikte çalışmalarımızı sürdürebileceğiz ve ücretsiz olacak. Bu konu ile ilgili gelişmeler için lütfen duyurular sayfasını takip ediniz.

 

Taşoda Stüdyosu


Bu dönem Taşoda “kayıt stüdyosu” olarak kullanılacak. Kayıt almak isteyen kişiler veya gruplar önümüzdeki günlerde duyuracağımız başvuru formunu doldurduktan sonra yönetim kurulunun yapacağı geri dönüşler ile ücretsiz bir şekilde Taşoda Stüdyosunu kayıt ve mix stüdyosu olarak kullanabilecekler. Ekipman listesini odalar bölümünde bulabilirsiniz. Gelişmeler ve duyurular için duyurular sayfasını takip edebilirsiniz.

 

ÜYELİK

Bu dönem iki farklı üyelik türü olacak:

1. Sanal Üyelik: https://forms.gle/wHnmT5boDLNv97768 adresinden sanal üyelik formunu doldurarak ücretsiz olarak sanal üye olabilir Discord’taki Bümk Odasına katılabilir, online etkinliklere katılabilirsiniz.
2. Resmi üyelik:

Kulübün fiziksel olanaklarını(taşoda stüdyosu, kulüp odası) kullanabilmek için eskisi gibi kulüp aidatını(40 TL) ödeyip makbuz kestirerek kulübe resmi olarak üye olabilir belirtilen uygulamalar ve kurallar çerçevesinde kulüp olanaklarını kullanabilirsiniz.

 

OLUŞUMLAR

Oluşumlar bu dönem etkinliklerine ve çalışmalarına online olarak devam edecek. Koro seçmeleri ve orkestralarla ilgili ayrıntılı bilgiyi web sitesinden ve oluşumların instagram adreslerinde bulabilirsiniz.

 

 

 

Sorularınız, önerileriniz ve eleştirileriniz için bumkmail@gmail.com adresine e-posta atabilirsiniz.